Mokytojai

Vardas, pavardė

Išsilavinimas

Specialybė

Kvalifikacija

Pareigos

Amilija

Buivydienė

Aukštasis
VVPI 1980 m.

Istorijos ir visuomenės ir mokslo mokytoja, auklėjamojo darbo metodininkė

Istorijos mokytoja metodininkė

Istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytoja

Rima Česnauskienė

Aukštasis

Šiaulių universitetas 1986 m.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Laima

Galvanauskienė

Aukštasis
KU 2004 m.

Religinis ugdymas (magistras)

Tikybos
mokytoja metodininkė

Direktoriaus pavaduotoja 
metodinei veiklai, tikybos mokytoja

Zita

Gulbinienė

Aukštasis
VVPI 1983 m.

Matematikos mokytoja

Matematikos ir ekonomikos vyr. mokytoja

Matematikos mokytoja

Veronika Tilindienė

Aukštasis
ŠPI 1982 m.

Fizikos ir matematikos mokytoja

fizikos vyr. mokytoja

fizikos mokytoja

Dana

Kryževičienė

Aukštasis
ŠPI 1986 m.

Rusų kalbos ir literatūros mokytoja

Rusų kalbos mokytoja metodininkė

Rusų kalbos mokytoja

Romas

Norkevičius

Aukštasis
KK 2009 m. 

ŠU 2012 m.

Socialinė pedagogika
(bakalauras) 

Edukologija
(magistras)

Vyr. socialinis pedagogas

 

 

Ugdymas karjerai mokytojas

Viktoras Raibužis

Aukštasis

Vilniaus pedagoginis universitetas 1993

Techninės disciplinos ir darbai

Technologijų mokytojas metodininkas

Technologijų mokytojas

Rita

Smilingienė

Aukštasis 
VVPI 1979 m.

Anglų kalbos ir literatūros mokytoja

II vadybos kvalifikacinė kategorija,

anglų kalbos 
vyr. mokytoja

Direktoriaus pavaduotoja 
ugdymui, anglų kalbos mokytoja

Alma

Stonkuvienė

Aukštasis
VVPI 1978 m
KU 2003 m.

Chemijos ir darbų mokytoja, informatikos mokytoja

Chemijos ir informacinių
technologijų vyr. mokytoja

Chemijos ir Informacinių
technologijų mokytoja

Adelė

Šideikienė

Aukštasis
VPU 1996 m.

Biologijos mokytoja

Biologijos vyr. mokytoja

Biologijos mokytoja

Stanislovas

Tutlys

Aukštasis
VVPI 1969 m.

Geografijos mokytojas

Geografijos mokytojas metodininkas

Geografijos mokytojas

 

Pamokų laikas

Jaunimo mokyklos skyriaus klasių

PAMOKA PRASIDEDA BAIGIASI
1 8:00 8:45
2 08:55 09:40
3 09:50 10:35
4 10:45 11:30
5 11:40 12:25
pietų pertrauka 12:25 12:45
6 12:45 13:30
7 13:40 14:25

Jaunimo klasių tvarkaraščiai

Gimnazinių klasių

PAMOKA PRASIDEDA BAIGIASI
1 16:10 16:55
2 17:00 17:45
3 17:50 18:35
4 18:40 19:25
5 19:30 20:15
6 20:20 21:05

Gimnazinių klasių tvarkaraščiai: kasdieninių / neakivaizdinių

Facebook