Paskutinio skambučio šventė

Plungės suaugusiųjų švietimo centre, kaip ir visose Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklose, abiturientams nuskambėjo Paskutinis skambutis. Tai džiugi ir šiek tiek liūdna šventė. Džiugi, nes link pabaigos artėja labai svarbus gyvenimo etapas, o liūdnoka, nes tenka išeiti iš pažįstamos aplinkos, išsiskirti su draugais, mokytojais.

Mūsų renginį savo muzikiniais numeriais papuošė Platelių gimnazijos darbuotojų ansamblis, kuriame dainuoja buvusi mūsų mokymo įstaigos mokinė.  Be abejo, neapsieita be tradicinio testamento, kurį  mūsų abiturientai perskaitė vienuoliktokams, juk nuo šiol jie bus vyriausi mūsų  mokiniai. Abiturientai mokyklos kieme pasodino medelį, šiemet tai buvo raudonasis klevas. Kaip ir po kiekvieno renginio, mokyklos bendruomenė sėdo prie stalo vaišintis burnoje  tirpstančiu mūsų abiturientės Alinos keptu tortu.

Šiemet mūsų mokymo įstaigą baigia 18 mokinių. Liko pats paskutinis, bet svarbiausias barjeras- brandos egzaminai.  Juos įveikus, rankose bus galima laikyti trokštamą brandos atestatą. Linkime sėkmės mūsų abiturientams ir egzaminuose, ir  siekiant naujų tikslų bei svajonių tolimesniame gyvenimo kelyje.