Seminaras „Super auklėtoja“

Š.m. vasario 23 d. Plungės suaugusiųjų švietimo centre vyko ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogams seminaras „Super auklėtoja“, kurį vedė leidyklos UAB ,,Jūsų Flintas“ edukacinių žurnalų ,,Nykštukas“ ir „Kutis“ vyr. redaktorė Ilona Bumblauskienė.

Tai motyvacinis – praktinis seminaras pedagogams dirbantiems su dvidešimt pirmo amžiaus vaikais. Seminare buvo kalbama kaip tapti ,,Super auklėtoja“, kuri kiekvieną rytą su meile eina į darbą, kiekvieną dieną puikiai tvarkosi su pareigomis bei kiekvieną vakarą vėl pasisemia jėgų naujai dienai. Apie tai, kaip greitai ir lengvai iš paprastų dalykų per kelias minutes sukurti mažus ,,stebuklus“ ir kaip lavinimo procesą paversti patraukliu žaidimu. Apie tai, kaip gyventi darnoje su savimi ir su aplinka.

Antra seminaro dalis buvo skirta vaikų lavinimui, kad auklėtoja galėtų jaustis „super“, nes turi naujas idėjas raidelių ir skaičių mokymui, naujus žaidimus emocijų ir nuotaikų pažinimui, žino būdus, kaip nuraminti greitai vaikus, turi medžiagą, kuri padeda vaikams noriai eiti pietų miegelio, taip pat turi linksmų darbelių pavyzdžius.